Innowacyjne podejście do kwestii warzyw

W kuchni polskiej panują od lat dwa, zgoła odmienne trendy. Pierwszy z nich dotyczy podawania warzyw w formie niezmienionej (tj. bez obróbki termicznej i innych zabiegów), a drugi odnosi się do nadmiernego gotowania. Zarówno surowe, jak i rozgotowane warzywa nie są zbyt apetyczne, szczególnie dla dzieci.

obieraczka do warzyw i owoców w stylu julienne

Tajemnica zostanie odkryta?

Wykorzystanie produktu jakim jest obieraczka do warzyw julienne pozwoli nam na wkroczenie w nowy poziom kulinarnego wtajemniczenia. Wytwarzane dzięki obieraczce julienne paski i słupki zachwycą nawet największego niejadka. Możliwości aranżacyjnego warzyw dzięki obieraczce są bardzo szeroki, z czego ucieszy się nie jedna mama.

Czym jednak charakteryzuje się ta obieraczka?

Przyrząd ten wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na trudy codzienności. Wmontowanie do znanego wszystkim obieraka odpowiednio wyprofilowanych ząbków pozwoliło na stworzenie urządzenia idealnego. Tworzenie przy jego pomocy zarówno dłuższych, jak i krótszych słupków oraz pasków jest dziecinnie proste.

Profilowana rączka pozwala na użycie obieraczki również przez dzieci. Niektóre z egzemplarzy posiadają ponadto plastikową osłonkę, która ochroni dziecięce paluszki przed ostrym nożem.