Półprofesjonalne fontanny do czekolady a ich przeznaczenie

Dzięki fontannom do czekolady każda uroczystość – niezależnie od jej wielkości i rodzaju – może zostać uświetniona i wzbogacona o dodatkowy, oryginalny akcent. Fontanny do czekolady mają bowiem to do siebie, że cechują się wyjątkową różnorodnością, co jest jednoznaczne z tym, że znajdują szerokie zastosowanie w gastronomii i w domu.

Półprofesjonalna fontanna do czekolady (w porównaniu z profesjonalnymi do czekolady fontannami) z jednej strony mają nieco krótszy czas nieprzerwanej pracy, z drugiej natomiast doskonale sprawdzą się w niewielkich barach, restauracjach czy różnego rodzaju lokalach, ponieważ są przeznaczone do przygotowania płynnej czekolady dla około piętnastu/czterdziestu osób.

Grzałka i silnik to dwa niezależne tryby sterowania fontann do czekolady, które pozwalają na ustawienie urządzeń albo na samo podgrzewanie, albo na podgrzewanie połączone z płynięciem. Po wchodzących w skład fontann do czekolady kaskadach czekolada spływa równomiernie, ponieważ zapewniają to antypoślizgowe nóżki, ułatwiające wypoziomowanie urządzeń. Półprofesjonalne fontanny do czekolady znajdą też zastosowanie w domowych warunkach na eleganckich przyjęciach, organizowanych dla większej liczby gości.